A Nemzetközi Kézilabda Szövetség tájékoztatása alapján két magyar játékvezető-kettős is szerepet kap a nyári női utánpótlás-világbajnokságokon.
A Romániában sorra kerülő U18-as (ifjúsági) vb-re (2026. július 29.-augusztus 9.) a Dáné Rita-Marton Zsófia kettős, míg a Kínában rendezett U20-as (junior) világbajnokságra (2026. június 24.-július 5.) az Altmár Kristóf-Horváth Márton páros kapott küldést. Gratulálunk!
A K&H női liga 19. fordulójának szerdai napján a Debrecen hatalmas fölénnyel, 27 góllal nyert a NEKA ellen, a Ferencváros idegenben győzte le 38-26-ra a Kozármislenyt, míg az Esztergom 14 góllal bizonyult jobbnak a Mosonmagyaróvárnál.